Naša realitná spoločnosť bola založená v roku 2008 Stavili sme na dlhoročné skúsenosti a praktické znalosti legislatívy spojenej s predajom nehnuteľností. Na trhu je množstvo realitných kancelárií, ktoré sa líšia svojou kvalitou, servisom, prístupom maklérov, ale aj množstvom služieb s tým spojených. Prioritou našej spoločnosti sú preto pravdivé a objektívne informácie, ktoré poskytujeme o každej nehnuteľnosti v našom portfóliu.

Zaoberáme sa hlavne predajom a prenájmom nehnuteľností všetkého druhu, tzn. rodinných domov, bytov, obchodných a priemyselných objektov, chát, chalúp, ako aj pozemkov. Aktívne vyhľadávame investičné zámery pre všetkých klientov v našej databáze.

Pre našich klientov zabezpečujeme široký rámec služieb, kompletný právny servis pri predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností. Samozrejmosťou je komplexnosť služieb a to od zabezpečenia potrebných formalít a dokumentov, listov vlastníctva, kópií z katastrálnych máp, vypracovanie kúpnych, darovacích, zámenných, nájomných a iných zmlúv, znaleckých posudkov, geometrických plánov, návrhov na vklad, právne a finančné poradenstvo, naplánovanie vhodného času na kúpu, a mnohé iné. Zvládnuť prevod nehnuteľnosti si vyžaduje taktiež množstvo odborných znalostí a času, potrebného na prípravu dokladov a zmlúv. Toto všetko sme schopní zabezpečiť na profesionálnej úrovni, nakoľko sme špeciálne vyškolení vo všetkých uvedených oblastiach. V neposlednom rade ponúkame klientom aj návrhy a konštruktívne riešenia, aby sa ich predstavy o kúpe, predaji či prenájme nehnuteľnosti splnili do poslednej bodky a k spokojnosti všetkých zúčastnených strán.

Samozrejmosťou je, že naši realitní makléri disponujú osvedčením o odbornej spôsobilosti, vydaným Slovenskou Realitnou Akadémiou.

PROKLIENT REALITY s.r.o. je realitná kancelária ktorej cieľom je poskytovať vysoko kvalitné služby so serióznym prístupom ku klientom. Našou prácou je, aby sme od klientov prebrali všetky starosti, stres a formality, ktoré sú s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľností spojené.Firemné údaje:


ProKlient reality s.r.o.absolvent logo

Rádayho 8
984 01 Lučenec

IČO: 44179529
DIČ: 2022608511

Číslo živnostenského registra: 640-13185
Zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica
oddiel Sro, vložka č.: 14822/S

CCF05062014 00000crp